Главная Все новости Госрегулирование Другое

С 1 октября вдвое будет снижен тариф «Укрэнерго» на передачу электроэнергии

С 01.10.2019 года начнут действовать скорректированные тарифы на услуги по распределению электроэнергии для операторов систем распределения

Новий тариф вступить в силу з 1 жовтня

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), внесла зміни до своєї постанови від 12 липня 2019 року про тарифи для НЕК «Укрэнерго». Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на публікацію НКРЕКП в Facebook.

Згідно з повідомленням, з 1 жовтня вдвічі знижено тариф на послуги з передачі електричної енергії НЕК «Укренерго», а саме до рівня 159,3 грн/мвт.год (без ПДВ).

«Також, враховуючи зазначене рішення, регулятором прийнято рішення про схвалення проектів постанов НКРЕКП, згідно з яким з 01.10.2019 скориговані тарифи на послуги з розподілення електроенергії для операторів систем розподілу», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила тарифи для НЕК «Укренерго» на II півріччя 2019 року. Зазначалося, «Укренерго» у новому ринку буде мати два тарифи: на передачу електроенергії – 347,4 грн/МВт год і на диспетчерське управління – 8,9 грн/МВт ч.

Як повідомлялось раніше, Кабінет міністрів 14 серпня схвалив зміни в механізм функціонування спеціальних публічних зобов'язань (ПСО) на ринку електричної енергії.

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Предприниматели , Коммунальные услуги

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме