• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Робоча група при податковому комітеті ВРУ визначилася, як хоче реформувати «спрощенку»

Вилучено з «Моїх новин»

Кількість груп залишається, як і в 2015 році. Проте в 3-й групі максимальний обсяг зменшується до 5 млн грн, а в 4 групі вводиться обмеження на максимальний обсяг доходу у 100 млн грн/рік та на площу земель до 3 тис га

Робоча група при податковому комітеті ВРУ визначилася, як хоче реформувати «спрощенку»

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

14 вересня відбулося засідання робочої групи при парламентському комітеті з питань податкової та митної політики, яка, як декларується, буде розробляти єдину концепцію податкової реформи на базі пропозицій глави комітету Н. Южаніної, концепції Мінфіну та представників громадського сектору.

Щоправда, заступник міністра фінансів Олена Макеєва відзначила, що прийшла на зустріч лише для того, щоб послухати інших учасників – кінцеве бачення Мінфіну з того чи іншого питання означуватиме міністр фінансів Н. Яресько. Принаймні, про це повідомив координатор громадської ініціативи «Нова країна» Тарас Козак.

За його словами, в контексті спрощеної системи оподаткування учасники робочої групи зійшлися на такій модель.

«Спрощенка» (1-4 групи) залишається в такому ж вигляді, як і в 2015-му році, за 3-ма виключеннями:

1) в 3-й групі максимальний обсяг зменшується до 5-ти млн грн;

2) будуть запроваджені запобіжники для унеможливлення використання ФОП для виплати зарплатні у компаніях на загальній системі;

3)  у 4-й групі погодили пропозиції Ніни Южаніної про введення обмежень на максимальний обсяг доходу (до 100 млн грн на рік) та на площу земель (до 3 тис га).

Крім того, починаючи з 2017 (2018) року буде введено додатково спеціальний спрощений режим для невеликих компаній на загальній системі оподаткування. Деталі будуть обговорюватися згодом.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Finbalance

Рубрика: Спрощена система/Загальні положення

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»