Головна Усі новини Спрощена система Загальні положення

Чи є доходом спрощенців відсотки, отримані від банку?

Платники єдиного податку в разі отримання від банку процентів за користування коштами на рахунку (як депозитному, так і поточному) не включають такі кошти до доходу

ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ст. 292 ПКУ визначено, про які види доходу платник єдиного податку має відзвітувати. Це дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в:

  • грошовій формі (готівковій та/або безготівковій);
  • матеріальній або нематеріальній формі.

При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності. До пасивних доходів відносяться і доходи отримані у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок.

Тож платники єдиного податку в разі отримання від банку процентів за користування коштами на рахунку (як депозитному, так і поточному) не включають такі кошти до доходу платника єдиного податку.

Джерело
ГУ ДФС у Дніпропетровській області
Рубрика:
Спрощена система / Загальні положення
Теги:
Єдиний податок , Банки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?