• Посилання скопійовано

Коли ДПС може відмовити в реєстрації платником ЄП?

Податківці навели виключні підстави для прийняття ними рішення про відмову у реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку

Коли ДПС може відмовити в реєстрації платником ЄП?

ДПС в Івано-Франківській області розповідає, що відповідно до п. 299.6 ПКУ підставами для прийняття контролюючим органом рішення про відмову у реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку є виключно:

  1. невідповідність такого суб’єкта вимогам, встановленим ст. 291 ПКУ (стосується вимог щодо обсягу доходу для відповідної групи, використання праці найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, здійснення видів діяльності);
  2. наявність у суб’єкта господарювання, який утворюється у результаті реорганізації (крім перетворення) будь-якого платника податку, непогашених податкових зобов’язань чи податкового боргу, що виникли до такої реорганізації;
  3. недотримання таким суб’єктом вимог, встановлених пп. 298.1.4 ПКУ (щодо порядку переходу на спрощену систему оподаткування).

У разі відмови у реєстрації платника єдиного податку контролюючий орган зобов’язаний надати протягом двох робочих днів з дня подання суб’єктом господарювання відповідної заяви письмову вмотивовану відмову, яка може бути оскаржена суб’єктом господарювання у встановленому порядку (п. 299.5 ПКУ).

Джерело: ДПС у Івано-Франківській області

Рубрика: Спрощена система/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»