• Посилання скопійовано

Які доходи «єдинників» ІІІ групи оподатковуються військовим збором?

Податківці нагадали, що платники єдиного податку третьої групи є платниками військового збору. Об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 292 ПКУ. Весь перелік доходів дивіться в новині

Які доходи «єдинників» ІІІ групи оподатковуються військовим збором?

ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники єдиного податку третьої групи є платниками військового збору.

Об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 292 ПКУ, а саме:

  • для ФОПів – доходи, отримані протягом звітного року в грошовій (готівковій/безготівковій), матеріальній або нематеріальній формі, крім пасивних доходів (проценти, дивіденди, страхові виплати, гранти), а також доходів від продажу власного рухомого або нерухомого майна;
  • для юридичних осіб – будь-який дохід, отриманий впродовж звітного періоду, включаючи філії та представництва;
  • для е-резидентів – сума коштів, що надійшла на рахунок такого платника у банку.

Також до доходу включаються:

  • вартість безоплатно отриманих товарів/послуг (наданих за письмовими договорами, у тому числі дарування, за якими не передбачено грошової або іншої компенсації вартості таких товарів (робіт, послуг) чи їх повернення, а також переданих платнику єдиного податку на відповідальне зберігання і використаних таким платником єдиного податку);
  • списана кредиторська заборгованість після спливу строку позовної давності (для платників ПДВ);
  • для юридичних осіб попередня оплата за товари/послуги, що була отримана до переходу на спрощену систему оподаткування;
  • сума отриманої винагороди повіреного (агента) за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування або за агентськими договорами.

***

Читайте також:

Джерело: ДПС у Дніпропетровській області

Рубрика: Спрощена система/Юрособи на єдиному податку

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Юрособи на єдиному податку»