• Посилання скопійовано

Нюанси заповнення коду за КАТОТТГ в декларації з ЄП

При поданні загальної, нової загальної або уточнюючої загальної декларації ЄП 4 групи заповнюється код адміністративно-територіальної одиниці за місцезнаходженням платника за КАТОТТГ

Нюанси заповнення коду за КАТОТТГ в декларації з ЄП

ГУ ДПС у Вінницькій області звертає увагу, що у рядку 9 заголовної частини податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи зазначається код адміністративно-територіальної одиниці, визначений за Кодифікатором адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад, за місцем розташування земельної(их) ділянки(ок) до якої подається податкова декларація.

При поданні загальної, нової загальної або уточнюючої загальної податкової декларації заповнюється код адміністративно-територіальної одиниці за місцезнаходженням платника за КАТОТТГ (основним місцем обліку).

Нагадуємо, що КАТОТТГ розміщений на офіційному вебсайті Міністерства розвитку громад та територій України.

Джерело: ДПС у Вінницькій області

Рубрика: Спрощена система/Юрособи на єдиному податку

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Юрособи на єдиному податку»