Головна Усі новини Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

Припинення підприємницької діяльності "єдинником": який податковий період буде останнім?

Податківці розповіли, який податковий (звітний) період вважається останнім для ФОП -платника єдиного податку у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності

ДФС в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (підкатегорія 107.08) зазначила, що відповідно до п. 294.6 ПКУ у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, яка є платником єдиного податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, у якому відповідним контролюючим органом отримано від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення.

Нагадаємо, що згідно з оновленим п. 295.8 ПКУ, зобов’язання зі сплати ЄП будуть нараховуватися "єдиннику" до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому анульовано реєстрацію за рішенням контролюючого органу на підставі отриманого від держреєстратора повідомлення про проведення держреєстрації припинення підприємницької діяльності.

Отже, для підприємців-"єдинників" сплата ЄП закінчиться одразу після держреєстрації припинення їх підприємницької діяльностіБільше про це тут>>

Читайте також: Як припинити підприємницьку діяльність: алгоритм дій

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
1 група ЄП , 2 група ЄП , 3 група ЄП , Єдиний податок , Підприємці , Податкова консультація , Скасування реєстрації

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?