
Інформація для підприємств на 2023 р. від Головного управління ДПС у Черкаській області.
Податківці розробили зручну інфографіку з нагадуванням основних правил здійснення підприємницької та незалежної професійної діяльності фізособами у 2023 році

Інформація для підприємств на 2023 р. від Головного управління ДПС у Черкаській області.
Джерело: ДПС у Черкаській області
Рубрика: Спрощена система/ФОП на єдиному податку
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.