• Посилання скопійовано

ФОП припиняє підприємницьку діяльність: за які періоди необхідно сплатити ЄП?

ФОП не сплачує єдиний податок із періоду, наступного за періодом, у якому відповідна ДПС отримала від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення

ФОП припиняє підприємницьку діяльність: за які періоди необхідно сплатити ЄП?

ДПС у Львівській області інформує, що ФОП не сплачує єдиний податок із періоду, наступного за періодом, у якому відповідний контролюючий орган отримав від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення, а саме:

  • перша і друга групи – з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому контролюючий орган отримав від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації припинення;
  • третя група – з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому контролюючий орган отримав від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації припинення.

(Згідно з п. 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ тимчасово, з 01 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України положення розділу XIV ПКУ застосовуються з урахуванням визначених ПКУ особливостей, зокрема, відповідно до абзацу першого пп. 9.1 п. 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ встановлено, що ФОПи – платники єдиного податку першої та другої груп мають право не сплачувати єдиний податок).

Джерело: ДПС у Львівській області

Рубрика: Спрощена система/Фізособи — підприємці на єдиному податку

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Фізособи — підприємці на єдиному податку»