• Посилання скопійовано

Хто з фізосіб-«єдинників» звільнений від використання РРО та ПРРО у 2023 році?

Є категорії фізосіб-«єдинників», які не мають обов’язку у 2023 році використовувати програмні та класичні РРО, зокрема фізособи-«єдинники» I групи та фізособи-«єдинники» ІІ та ІІІ, які приймають оплати виключно у формі банківського переказу за реквізитами IBAN

Хто з фізосіб-«єдинників» звільнений від використання РРО та ПРРО у 2023 році?

ДПС у Черкаській області нагадує, що є категорії підприємців, які не мають обов’язку у 2023 році використовувати програмні та класичні реєстратори розрахункових операцій, зокрема:

  • ФОП I групи;
  • підприємці, які приймають оплати виключно у формі банківського переказу за реквізитами IBAN;
  • підприємці, що реалізують товар у селах з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (якщо вони не здійснюють дистанційний продаж товарів та не реалізують підакцизні товари).

Зверніть увагу: починаючи з 1 січня 2023 року торгівці, які здійснюють господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення понад 25 тисяч осіб, повинні забезпечити приймання безготівкових розрахунків, у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних додатків або пристроїв за  товари чи послуги, включно з дистанційною реалізацією таких товарів чи послуг. 

Відповідальність за незабезпечення прийому платіжних карток за здійснення розрахунків за продані товари застосовується додатково до штрафу за невиконання Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг».

Джерело: ДПС у Черкаській області

Рубрика: Спрощена система/Фізособи — підприємці на єдиному податку

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Фізособи — підприємці на єдиному податку»