• Посилання скопійовано

Відмовитися від «спрощенки» з ІІІ кварталу можна до 20 червня

Заяву про відмову від ЄП фізособи-«єдинники» повинні подати до територіального органу ДПС за місцем податкової адреси не пізніше ніж за 10 к. дн. до початку нового кварталу (тобто до 20 червня)

Відмовитися від «спрощенки» з ІІІ кварталу можна до 20 червня

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування подають до територіального органу ДПС за місцем податкової адреси платника податків – фізичної особи не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року).

Отже, щоб відмовитися від спрощеної системи оподаткування з III кварталу 2024 року, заяву необхідно подати до 20 червня 2024 року (включно).

Джерело: ДПС у Вінницькій області

Рубрика: Спрощена система/ФОП на єдиному податку

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ФОП на єдиному податку»