• Посилання скопійовано

Шахраї пропонують фейкові 6500 грн від держави: викрито схему

Ми вже писали, що КМУ запроваджено одноразову виплату 6,5 тис. грн для дітей під опікою, дітей з інвалідністю, вихованців прийомних сімей і ДБСТ, осіб з інвалідністю І групи серед ВПО, дітей із малозабезпечених сімей до 18 років та самотніх пенсіонерів

Шахраї пропонують фейкові 6500 грн від держави: викрито схему

Вона буде нарахована автоматично для вказаних категорій населення. ПФУ самостійно встановлює право на отримання допомоги та здійснює виплату.

Кошти надійдуть на поточний рахунок із спеціальним режимом використання або на віртуальну платіжну карту «Дія.Картка».

В свою чергу Гетманцев зауважив, що наразі активізувалия ботоферми шахраїв, які пропонують «оформити карту для отримання виплати 6500 гривень».

Він зазначав: ніколи не переходьте за сумнівними посиланнями та не передавайте дані своєї банківської картки.

Жоден державний орган не розсилає посилання через сторонні сервіси.

Щоб отримати державну допомогу, не потрібно оформляти «спеціальні» картки, адже більшість виплат здійснюється через Дію.

Тож фізособам слід ігнорувати такі «пропозиції» та не передавати свої дані стороннім особам.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»