• Посилання скопійовано

Розпочалося подання заявок на участь у пілоті «Гроші ходять за вчителем»

Щоб подати заявку, потрібно пройти верифікацію профілю на платформі «Вектор». Зокрема, педагогічні працівники мають актуалізувати інформацію про заклад освіти, додати дані про класи викладання та підтвердити особу через BankID або ЕЦП

Розпочалося подання заявок на участь у пілоті «Гроші ходять за вчителем»

Міністерство освіти і науки України розповідає, що з 16 лютого педагогічні працівники можуть подати заявку на участь у пілотуванні державної політики «Гроші ходять за вчителем» через платформу «Вектор».

Щоб подати заявку, потрібно пройти верифікацію профілю на платформі «Вектор». Зокрема, педагогічні працівники мають актуалізувати інформацію про заклад освіти, додати дані про класи викладання та підтвердити особу через BankID або кваліфікований електронний підпис. Після цього заклад освіти підтверджує внесені дані, і педагогічний працівник отримує доступ до подання заявки.

Учасники пілоту отримають 1500 грн на підвищення кваліфікації та зможуть самостійно обирати програми відповідно до власних професійних потреб.

Водночас із 16 лютого триває процес верифікації закладів освіти. Керівникам потрібно зареєструватися на платформі, активувати кабінет за допомогою юридичного КЕП та підтверджувати заявки педагогічних працівників.

Інструкція щодо подання заявки в пілот та верифікації:

Щоб допомогти педагогам і закладам освіти швидко пройти всі етапи, МОН проведе низку регіональних вебінарів із детальними роз’ясненнями. Листи із запрошенням надійдуть від обласних департаментів освіти.

Графік вебінарів:

  • 18 лютого о 15:00 – Львівська, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська та Чернівецька області.
  • 18 лютого о 16:00 – Житомирська, Хмельницька, Київська, Чернігівська, Рівненська, Полтавська області та м. Київ.
  • 19 лютого о 15:00 – Харківська, Луганська, Донецька, Сумська, Дніпропетровська, Запорізька та Херсонська області.
  • 19 лютого о 16:00 – Кіровоградська, Одеська, Миколаївська, Вінницька та Черкаська області.

Майже 30 тисяч педагогічних працівників уже зареєструвались на платформі «Вектор». Приєднуйтеся до пілотування політики «Гроші ходять за вчителем», щоб отримати підтримку для власного професійного розвитку.

Подати заявку можна до 16 березня тут.

Маєте запитання – переходьте у вайбер-бот.

Джерело: Урядовий портал

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»