Зміни щодо скринінгу здоров'я 40+ вже працюють: подробиці від Дії
З 18 травня не потрібно чекати 30 днів після дня народження. Якщо вам уже 40 років, подайте заявку в Дії за кілька кліків або зверніться до найближчого ЦНАПу. Але тепер є два місяці, щоб пройти обстеження

«Дія» у своєму Телеграм-каналі розповідає, що подати заяву про участь стало простіше – без зайвих обмежень і прив’язки до дня народження.
Від сьогодні:
Не потрібно чекати 30 днів після дня народження
Якщо вам уже є 40 років, подавайте заяву в Дії за кілька кліків або звертайтеся до найближчого ЦНАПу.
Є два місяці, щоб пройти обстеження
Після зарахування коштів маєте два місяці, щоб скористатися послугою в обраному медзакладі. Якщо кошти не використати протягом цього часу, вони автоматично повернуться до державного бюджету.
Як скористатися програмою:
- Подайте заяву в Дії або офлайн у ЦНАПі.
- Виберіть медзаклад.
- Пройдіть обстеження у зручний час.
Важливо: люди, які отримали кошти підтримки до 1 травня 2026 року, можуть використати їх до 30 червня 2026 року.
Піклуватися про здоров’я стало ще простіше. Оновлюйте Дію та користуйтеся послугою.
***
Читайте також:
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Редактор
Нагайчук Миколаредактор інтернет-проєкту «Дебет-Кредит»
Закінчив Львівський Національний Університет ім. І.Франка. Має понад 18 років досвіду в журналістиці та медіа, спеціалізується на створенні цифрового контенту.
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.