• Посилання скопійовано

За несортоване сміття українці сплачуватимуть штраф

В Україні всього 7% побутових відходів переробляється й утилізується.

У новому році в Україні за недотримання містами та їхніми мешканцями правил з роздільного збирання сміття планується впровадження штрафних санкцій. Про це повідомив начальник управління впорядкування територій і комунального обслуговування Мінрегіону Олександр Ігнатенко.

За його словами, для громадян штраф становитиме від 340 грн, а для посадових осіб виконавчих комітетів міськадміністрацій, що не забезпечили умови для роздільного збирання сміття, — до 1700 грн.

Всього ж, за словами Ігнатенко, роздільне збирання сміття на сьогодні забезпечено у 130 містах України. Нині, повідомив начальник управління Мінрегіону, в Україні налічується близько 5 тисяч звалищ, щороку з’являється 35 тис. несанкціонованих.

 

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»