• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

В Україні затримують видачу закордонних паспортів

Вилучено з «Моїх новин»

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Сьогодні посвідчення для виїзду за кордон отримують ті, хто робив термінове замовлення — воно коштує понад 800 грн, що удвічі дорожче від звичайного. Останнім пояснюють, що «бракує бланків». Про це повідомляє ТСН.

У концерні ЕДАПС, який вигоовляє полікарбонатну сторінку паспорта, у всьому звинувачують поліграфічний комбінат «Україна», де друкують паперові сторінки. Мовляв, комбінат вчасно не закупив потрібні матеріали.

Керівництво поліграфкомбінату ці звинувачення відкидає і стверджує, що не порушувало термінів, прописаних у контракті. Своєю чергою, причину затримки вбачає в іншому — Міністерство внутрішніх справ та концерн ЕДАПС тільки днями уклали необхідний контракт. «Новий контракт, який підписано ЕДАПС про постачання паспортів з Міністерством внутрішніх справ, вони підписали 9 квітня, у нас контракт підписано раніше», — завірив директор поліграфкомбінату «Україна» Максим Степанов.

Поки чиновники кивають один на одного, громадянам доводиться відкладати поїздки за кордон або переплачувати за паспорти.

 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»