• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Візи до Болгарії подорожчали. Платити доведеться усім

Вилучено з «Моїх новин»

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Подорожі до Болгарії подорожчають. Із початку липня доведеться більше платити за оформлення дозволу на в’їзд. Адже при консульстві цієї держави відкриють візовий центр, за послуги якого додатково братимуть 25 євро.

Під час оформлення візи до Болгарії, крім консульського збору, який становить 35 євро, доведеться сплачувати ще 25 за послуги візового центру. Його мають відкрити 6 липня. У турагентствах кажуть: це на 10 ? 15 євро менше, ніж беруть подібні установи при представництвах інших держав. Але в міністерстві закордонних справ переконані: потік відпочивальників зменшиться.

Олег Волошин, директор департаменту інформаційної політики МЗС: «Болгарія не є членом шенгенської зони. І в принципі вони мають право встановлювати такі ціни на свої візи, які вони хочуть встановлювати. У результаті Болгарія просто втратить частину туристичного потоку і, власне, туристичні оператори змусять болгарський уряд переглянути цю ситуацію з візами».

За послуги візового центру доведеться платити дітям, студентам та пенсіонерам, які не працюють. Досі вони отримували дозволи безкоштовно. Виняток зробили тільки для дітей до 6 років. Та в туристичних компаніях вважають: Болгарія все одно залишиться для українців однією з найбільш відвідуваних держав улітку.

Олена Бухно, член президії Асоціації лідерів туристичного бізнесу: «Цей напрямок є досить популярним. Він входить до десятки найпопулярніших напрямків для відпочинку. І щороку у Болгарії відпочивають майже 60 тисяч туристів. Вона історично давно знайома жителям України, скажімо так. Вона є бюджетною порівняно з багатьма іншими пропозиціями».

Тепер тиждень відпочинку у цій країні для двох осіб обійдеться приблизно у 600 ? 640 євро. Із перельотом, проживанням у дво-, тризірковому готелі та сніданками. Наприкінці липня ж вони зростуть, бо почнеться гарячий сезон. Мандрівка на 7 днів коштуватиме близько 700 євро.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»