• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Україна подасть заявку на членство в ЄС у 2020-му

Вилучено з «Моїх новин»

Президент підготував програму реформ з 60 пунктів

Україна подасть заявку на членство в ЄС у 2020-му

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Президент Петро Порошенко планує, що Україна подасть заявку на вступ до Євросоюзу через шість років.

Про це йдеться в програмі реформ “Україна-2020”, сказав президент сьогодні, відкриваючи другий етап 12-го (позачергового) З’їзду суддів. “Ця програма передбачає близько 60 реформ і спецпрограм, виконання яких дозволить Україні підготуватися для того, щоб через 6 років нам з вами подати заявку на набуття членства в Європейському Союзі”, – заявив він.

Виступаючи перед суддями, Порошенко підкреслив, що однією з найважливіших реформ є зміна судової системи, з тим щоб відновити довіру в суспільстві до суддів.

Нагадаємо, що 16 вересня Верховна Рада затвердила курс України на членство в ЄС, прийнявши постанову “Про європейський вибір України”. У ньому говориться, що парламент, ратифікувавши угоду про асоціацію між Україною та Європейським союзом, затвердив суверенний вибір України на користь майбутнього членства в Європейському Союзі відповідно до статті 49 договору про ЄС.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Українські Новини»

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»