• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Facebook запускає мережу для офісних працівників

Вилучено з «Моїх новин»

Facebook at Work дозволить офісним співробітникам спілкуватися швидше і ефективніше, не відволікаючись на фото котиків в стрічці

Facebook запускає мережу для офісних працівників

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Новая сеть от Facebook для корпоративного общения заработает в октябре. Об этом сообщает USA Today, - пишет Liga.net

Социальная сеть называется Facebook at Work. Она была запущена еще в начале 2015 года, правда в закрытом тестовом режиме. Более 450 компаний имели возможность ее протестировать, включая Heineken и Royal Bank of Scotland.

"Facebook at Work позволяет нашему персоналу общаться, обсуждать и решать проблемы быстрее и эффективнее, чем электронная почта", - комментирует Кевин Хэнли, директор по дизайну в Royal Bank of Scotland.

Внешне новая сеть похожа на традиционный Facebook, но в ней можно зарегистрироваться без привязки к основному, личному, профилю. Задача Facebook at Work в том, чтобы помочь сотрудникам компаний обмениваться идеями, используя сообщения, обновляя статусы и объединяясь в группы. При этом их не будет отвлекать от работы сторонняя информация.

Пользователям предложат корпоративные чаты для работы и различные лицензированные приложения прямо в системе. Также будет налажена особая система видеосвязи.

Предполагается, что новая социальная сеть позволит Facebook конкурировать с офисными пакетами и корпоративными сетевыми системами таких компаний, как Google, Microsoft и LinkedIn.  

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ЛІГА.net

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»