• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Положення про порядок призначення житлових субсидій буде оновлено

Вилучено з «Моїх новин»

Мінсоцполітики оприлюднило проект постанови КМУ, яким пропонує вдосконалити механізм надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі

Положення про порядок призначення житлових субсидій буде оновлено

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Мінсоцполітики оприлюднило проект постанови КМУ, яким пропонує вдосконалити механізм надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Зокрема, проектом акта в новій редакції викладено Положення про порядок призначення житлових субсидій.

Зокрема, передбачається, що виплата житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі проводитиметься структурним підрозділом з питань соціального захисту населення районної держадміністрації, виконавчого органу міської ради шляхом перерахування коштів на рахунок одержувача субсидії або пільговика, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ ,,Укрпошта”.

При цьому дані про виплатні реквізити осіб, які отримують пенсію, будуть отримані від Пенсійного фонду України, і такі особи, як і раніше, отримуватимуть субсидію у готівковій формі, а також пільги у готівковій формі таким же шляхом, як отримують пенсію.

У зв’язку з цим проектом акта визначаються розпорядники коштів нижчого рівня бюджетної програми для виплати пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі: регіональні та місцеві органи соціального захисту населення.

Фінансування здійснюватиметься Мінсоцполітики регіональним органам соціального захисту населення на підставі поданих ними заявок, сформованих за даними місцевих органів соціального захисту населення.

Також проектом акта визнається такою, що втратила чинність, постанова КМУ від 23.08.2016 р. №534, якою затверджено Порядок розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг, оскільки після запровадження надання субсидій у грошовій формі не проводиться розрахунок невикористаних сум субсидій.

Очікується, що ця постанова набере чинності з 1 жовтня 2019 року.     

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»