• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

В Україні планують підвищити мінімальний вік для купівлі алкоголю та тютюну

Вилучено з «Моїх новин»

У ВРУ зареєстровано законопроект №2646, яким пропонується заборонити продаж алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 21 року (зараз 18 років)

В Україні планують підвищити мінімальний вік для купівлі алкоголю та тютюну

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Нагадаємо, що на сьогодні ст. 15-3 Закону №481/95 встановлено заборону на продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Проте нардеп зі "Слуги народу" Т. Тарасенко пропонує підвищити до 21 року мінімальний вік, з якого молоді люди матимуть права на придбання та вживання алкогольних напоїв. Законопроект №2646 з такою ініціативою був зареєстрований депутатом у ВРУ 20 грудня 2019 року.

У разі прийняття Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»