
Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.
«РБК-Україна» розповідає, що Кабінет міністрів України прийняв рішення про тимчасове призупинення роботи усіх аеропортів країни, крім аеропорту «Бориспіль», який прийматиме евакуаційні чартерні рейси з українськими громадянами. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій Facebook.
Також, за його словами, з 24 березня буде заборонений виліт пасажирів з метою туризму.
«З завтрашнього дня в Україні буде працювати тільки Міжнародний аеропорт «Бориспіль». З 12.00 24 березня також буде заборонено виліт пасажирів в авиапутешествиях з метою туризму. Вибачте за незручності, але це вимушений захід для запобігання поширення корнавируса. Безпека людей – понад усе», – написав Криклій.
