• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Мораторій на перевірки через коронавірус продовжать: План дій Уряду на 2020 рік

Вилучено з «Моїх новин»

Мораторій на перевірки на 6 місяців після закінчення карантину, впровадження нульової декларації та напрацювання накопичувальної пенсійної системи. Ці та інші дії затверджено у плані Уряду на 2020 рік

Мораторій на перевірки через коронавірус продовжать: План дій Уряду на 2020 рік

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

На черговому засіданні Кабінету Міністрів України 9 вересня було затверджено з техніко-юридичними правками План пріоритетних дій Уряду.

Як підкреслив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, документ фундаментальний і в ньому міститься 690 пунктів. Кожен пункт має обґрунтування його важливості, відповідальних виконавців, строк виконання, індикатор виконання та очікувані результати.

«Відповідно, український бізнес, аналітичні центри, народні депутати та загалом кожен українець зможе ознайомитися із конкретними пропозиціями і планами роботи міністерств. Це ті плани, які допоможуть пришвидшити відновлення економіки та допомогти людям», – зазначив Денис Шмигаль.

Очільник Уряду виокремив з Плану дій наступні пункти:

  • Робота з Європейським Союзом над «промисловим безвізом» та оновленням Угоди про асоціацію. Подання понад 30 євроінтеграційних законопроектів у рамках урядової програми «Шлях до Європи».
  • Напрацювання законопроекту щодо вільної економічної зони для ІТ-галузі.
  • Подовження на 6 місяців після закінчення карантину мораторію на держконтроль та перевірки бізнесу.
  • Підтримка експорту через оновлення відповідного агентства.
  • Створення Фонду розвитку сільських територій.
  • Запровадження стимулів для молодих сімей, які хочуть започаткувати фермерське господарство.
  • Запровадження «нульової декларації», тобто амністія капіталів.
  • Завершення ліквідації Державної фіскальної служби, а також забезпечення умов для створення нового ефективного органу, який буде розслідувати економічні злочини.
  • Комплексна реформа митниці (відкрита онлайн-база вартості товарів, зменшення суб’єктивного впливу митника на всі процедури).
  • Встановлення понад півсотні систем автоматичного зважування на дорогах для запобігання їх руйнуванню.
  • Остаточна ліквідація корупційного монстра ДАБІ та діджиталізація дозвільних процедур у будівництві.
  • Продаж дозволів на користування надрами виключно на відкритих онлайн-торгах.
  • Розробка законопроекту щодо накопичувальної пенсійної системи.

Прем’єр-міністр зауважив, що проводити детальний моніторинг виконання Плану буде Секретаріат Кабінету Міністрів.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Урядовий портал

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»