• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Україна через «Омікрон» закриває кордон для громадян окремих країн: рішення КМУ

Вилучено з «Моїх новин»

Україна через штам коронавірусу «Омікрон» закриває кордон для громадян низки африканських країн. Ці правила набирають чинності з 00:00 3 грудня

Україна через «Омікрон» закриває кордон для громадян окремих країн: рішення КМУ

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Україна через штам коронавірусу «Омікрон» закриває кордон для громадян низки африканських країн. Це має запобігти поширенню його в Україні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на засідання уряду.

«Для того, щоб запобігти поширенню нового штаму коронавірусу в Україні, сьогодні приймемо постанову, якою буде заборонено перетин українського кордону іноземними громадянами з країн, де зафіксовано поширення нового штаму. Це ПАР, Ботсвана, Мозамбік, Зімбабве, Набімія і ряд інших африканських країн», – зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Водночас для українців, які повертаються з цих країн, буде встановлено обов'язкову самоізоляцію протягом 14 діб.

Нові правила набирають чинності з 00:00 3 грудня.

Повний «червоний список» країн виглядає так:

  • ПАР
  • Ботсвана
  • Зімбабве
  • Намібія
  • Лесото
  • Королівство Есватині
  • Мозамбік
  • Малаві

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: РБК-Україна

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»