• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Уряд розширив перелік областей для допомоги у розмірі 6500 грн через війну

Вилучено з «Моїх новин»

У Дніпропетровській області люди також зможуть отримати 6 500 гривень допомоги від держави. Її додано до переліку областей

Уряд розширив перелік областей для допомоги у розмірі 6500 грн через війну

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Економічна правда розповідає, що Кабмін додав Дніпропетровщину до переліку областей, у яких доступна допомога в розмірі 6,5 тис грн у рамках програми «єПідтримка». Відповідне рішення затверджено у розпорядженні КМУ від 11 березня №213-р.

Про це йдеться в соцмережах Мінекономіки.

Раніше Кабінет міністрів розширив дію програми «єПідтримка» на громадян, які втратили роботу та перебувають на територіях, де ведуться найактивніші бойові дії.

Наймані працівники, за яких сплачено ЄСВ, а також ФОПи всіх груп можуть одержати одноразову виплату 6,5 тис грн у таких регіонах:

  • Волинська область;
  • Дніпропетровська область;
  • Донецька область;
  • Житомирська область;
  • Запорізька область;
  • Київська область;
  • м. Київ;
  • Луганська область;
  • Миколаївська область;
  • Одеська область;
  • Сумська область;
  • Харківська область;
  • Херсонська область;
  • Чернігівська область.

Запит на допомогу можна подати в додатку «Дія». Ті, хто не має картки для виплат за програмою «єПідтримка», повинні її оформити.

Зараз таку послугу надають Monobank, Альфа-банк, Приватбанк, А-банк, Ощадбанк, Укргазбанк, Raiffeisen Bank, «Восток банк», IdeaBank, izibank, ПУМБ.

***

Читайте також:

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Економічна правда

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»