Важливі теми
  • Посилання скопійовано

Для яких спеціальностей жінок залишиться обовʼязковим військовий облік?

У ВРУ ще не визначилися, чи буде обовʼязковою одна військово-облікова спеціальність (військовий медик), чи ще якісь. Це рішення приймуть перед голосуванням за законопроєкт №6482 у ІІ читанні

Для яких спеціальностей жінок залишиться обовʼязковим військовий облік?

Законопроект №6482 щодо військового обліку жінок пропонує скоротити перелік військово-облікових спеціальностей або споріднених професій та видів діяльності, які підлягають військовому обліку.

Про це розповів член Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони й розвідки, народний депутат від «Слуги Народу» Федір Веніславський.

«Зараз тривають дискусії про те, чи це буде суто добровільно зі згоди жінок. Тобто пропонується надати можливість усім жінкам самим вирішувати, чи хочуть вони перебувати на військовому обліку, або ж це буде обов’язково щодо окремих військових спеціальностей», - зазначив народний депутат.

Він уточнив, що до першого читання подано документ, у якому йдеться про обов’язкове взяття на облік жінок, котрі мають військово-облікові спеціальності, споріднені зі спеціальністю військового медика.

«У комітеті точилися дискусії перед тим, як ми рекомендували Верховній Раді розглянути цей законопроект у першому читанні. Буде це одна військово-облікова спеціальність (військовий медик) або ще якісь, чи будуть усі добровільні, ми вирішимо між першим і другим читаннями», - резюмував народний депутат.

***

Читайте також: Військовий облік жінок буде добровільним: прийнято у I читанні законопроєкт

Джерело: Верховна Рада України

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»