• Посилання скопійовано

Чи можливий в Україні локдаун під час війни?

В Україні не планують вводити локдаун через коронавірус в умовах війни. Мова може йти лише про локальні обмеження

Чи можливий в Україні локдаун під час війни?

В Україні не планують вводити локдаун через коронавірус в умовах війни. Мова може йти лише про локальні обмеження.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заступника міністра охорони здоров’я, головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна в ефірі телемарафону.

«З початку війни ми перевели всі карантинні обмеження в режим рекомендаційних. Впевнений, що така сама рекомендація застосовуватиметься в подальшому, тому що ми розуміємо обмеження, пов'язані з безпековими питаннями…», – сказав Кузін.

За його словами, більша частина областей на постійній основні розглядає ситуацію з захворюваністю на грип та COVID, і вони «в праві приймати локальні рішення».

«Зазвичай вони також є рекомендаційними і стосуються в переважній більшості носіння масок, фізичної дистанції. Тому я думаю, що ми можемо казати лише про застосування локальних заходів в залежності від епідеміологічної ситуації», – зазначив Кузін.

 

Джерело: РБК-Україна

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»