• Посилання скопійовано

Уряд затвердив бюджет Фонду безробіття на 2023 рік

Бюджетом Фонду на 2023 рік передбачено 11,9 млрд грн – на виплату матеріального забезпечення на випадок безробіття, соціальні послуги та активні програми зайнятості, допомогу по частковому безробіттю, 1,8 млрд грн – на надання мікрогрантів

Уряд затвердив бюджет Фонду безробіття на 2023 рік

Уряд затвердив бюджет Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2023 рік, в якому передбачено видатки на реалізацію активних програм зайнятості та надання українцям мікрогрантів на започаткування і розвиток власної справи. Таке рішення було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України 31 січня 2023 року.

«Прийняття бюджету Фонду дозволить забезпечити виплату матеріального забезпечення і надання послуг, передбачених законодавством про зайнятість населення і загальнообов’язкове соціальне страхування на випадок безробіття. Також з цього Фонду у 2023 році фінансуватиметься надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу за урядовою програмою єРобота, що спрямована на активізацію підприємництва та сприяння зайнятості населення», – розповіла Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр  економіки України Юлія Свириденко.

Для тих, хто залишився без роботи, Фонд фінансує виплату допомоги по безробіттю; отримання послуг з професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації або профорієнтації, а також послуг з пошуку підходящої роботи та інших заходів зі сприяння у працевлаштуванні. Для роботодавців з Фонду виплачують компенсацію витрат на нові робочі місця; компенсацію частини витрат на оплату праці або єдиного внеску на загальнообов'язкове Державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних, у тому числі за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб; виплату допомоги по частковому безробіттю.

Зокрема, бюджетом Фонду на 2023 рік передбачено 11,9 млрд грн – на виплату матеріального забезпечення на випадок безробіття, соціальні послуги та активні програми зайнятості, допомогу по частковому безробіттю, 1,8 млрд грн – на надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

Нагадаємо, раніше Уряд вдосконалив програми грантової підтримки бізнесу єРобота щодо  надання мікрогрантів та грантів на розвиток садівництва і тепличного господарства, що забезпечить стабільність фінансування програм та їх сталу реалізацію.

Джерело: Міністерство економіки України

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»