• Посилання скопійовано

З 26 березня буде скорочено комендантську годину в Києві

За словами Кличка, після скорочення комендантської години у столиці змінять графік своєї роботи і громадський транспорт, магазини та ресторани

З 26 березня буде скорочено  комендантську годину в Києві

Київська міська рада розповідає, що скоротити комендантську годину у столиці планують з нуля годин 26 березня.

Змінять графік своєї роботи метро і наземний громадський транспорт – вони працюватимуть на годину довше. Про це мер Києва повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Скорочення комендантської години у столиці планується з нуля годин 26 березня. Метро і наземний громадський транспорт із 26 березня змінять графік роботи відповідно до часу комендантської години – тобто працюватимуть на годину довше. Магазини, торговельні центри та ресторани також подовжать свою роботу. З урахуванням часу, аби їхні працівники могли дістатися додому до початку комендантської години», – написав Віталій Кличко.

Він додав, що комендантську годину також скоротять і в Київській області.

Триватиме вона, як і в столиці, – з нуля годин до п’ятої години ранку щодоби.

Більшість обласних центрів України теж скоротили час дії комендантської години.

Джерело: Київська міська рада

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»