• Посилання скопійовано

Допомогу по 6600 грн одержать ще 50 тисяч українців

Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC) продовжить надавати допомогу українцям, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України

Допомогу по 6600 грн одержать ще 50 тисяч українців

22 березня 2023 року відбулася зустріч Міністерки соціальної політики Оксани Жолнович із Головою Представництва Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) Роберто Віла-Сексто. 

Під час заходу були окреслені питання подальшої взаємодії із Представництвом Норвезької ради у справах біженців в Україні та залучення експертів Представництва до нових проєктів у соціальній сфері, які впроваджуватимуться міністерством. 

Сторони домовились про продовження надання міжнародної допомоги від NRC та підтримки вразливих категорій громадян України, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. 

Відбулось урочисте підписання додаткових домовленостей до Меморандуму про взаєморозуміння для надання грошової допомоги з використанням даних українських бенефіціарів між Міністерством соціальної політики та Представництвом Норвезької ради у справах біженців в Україні. Протягом 2023 року з використанням Платформи єДопомога додаткову грошову підтримку в розмірі 2 220 грн щомісяця протягом трьох місяців отримають ще 50 000 громадян України, які подали заявку у 2022 році.

Джерело: Міністерство соціальної політики

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»