Змінено періоди виплат державної допомоги внутрішньо переміщеним особам
У серпні й у подальшому буде два виплатних періоди допомоги ВПО – до 15 і 28 числа. Йдеться про щомісячну держдопомогу на проживання у розмірі 3 тис. грн особам з інвалідністю й дітям і 2 тисяч грн для всіх інших ВПО

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розповідає, що згідно з Постановою КМУ від 11.07.2023 №709, яку розробило Мінсоцполітики, змінено періоди виплат державної допомоги внутрішньо переміщеним особам
Таким чином, у серпні й у подальшому буде два виплатних періоди допомоги ВПО – до 15 і 28 числа.
Йдеться про щомісячну державну допомогу на проживання у розмірі 3 тисяч гривень особам з інвалідністю й дітям і 2 тисяч гривень для всіх інших внутрішніх переселенців.
Якщо маєте питання щодо таких виплат, звертайтеся до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію з кризових питань: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером: (066) 813-62-39.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.