• Посилання скопійовано

Чи відключатимуть світло з жовтня: розʼясненя від Міненерго

У Міненерго зробили важливу заяву про відключення світла з жовтня. Електроенергії, виробленої українськими електростанціями, наразі достатньо для забезпечення потреб споживачів. Відключення будуть лише у разі ворожих обстрілів та пошкодження енергосистеми

Чи  відключатимуть світло з жовтня: розʼясненя від Міненерго

Міненерго спростувало інформацію, поширювану в мережі та ЗМІ про нібито відключення світла в Україні за графіками з 1 жовтня. Як зазначається, нині енергетики продовжують готуватися до опалювального сезону.

«Електроенергії, виробленої українськими електростанціями, наразі достатньо для забезпечення потреб споживачів. У денні години спостерігається профіцит потужностей. А тому застосування відключень з 1 жовтня у будь-якому з регіонів країни не планується», – йдеться у повідомленні.

Проте енергетики не виключають, що відключення світла може повернутися у разі пошкодження енергетичної інфраструктури через російські обстріли, як це було минулого року.

У Міненерго наголошують, що оператори розробили графіки можливих відключень світла через несправедливий розподіл електроенергії минулого опалювального сезону. Але графіки діятимуть лише у разі пошкодження енергооб'єктів.

«На сьогодні жодних відключень побутових споживачів під час усього осінньо-зимового періоду не передбачається», – кажуть у міністерстві.

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»