• Посилання скопійовано

Як у Дії отримати дублікати різних документів?

На порталі Дія можна замовити дублікати свідоцтв та витягів про: народження, зміну імені, реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу, смерть. Як саме отримати послугу, розповідаємо далі

Як у Дії отримати дублікати різних документів?

Втратили документи? Замовляйте дублікати свідоцтв про народження, шлюб, смерть та інших на порталі Дія.

Фізичні свідоцтва та витяги під час переїздів інколи губляться. Залишитися без документів – це неприємний досвід, але є просте рішення. Нагадуємо, що замовити повторну видачу можна за кілька кліків на порталі Дія і забрати там, де зручно.

На порталі Дія можна замовити дублікати свідоцтв та витягів про:

  • народження, 
  • зміну імені, 
  • реєстрацію шлюбу, 
  • розірвання шлюбу, 
  • смерть. 

Ок, Діє. Як це зробити?

Авторизуйтеся на порталі Дія – клікніть Послуги – Довідки й витяги – виберіть потрібний документ – вкажіть, для кого документ і причину повторної видачі – виберіть, де заберете документ – оплатіть послугу – підпишіть заяву Дія.Підписом або іншим КЕП.

От і все! За кілька днів заберіть дублікат у ДРАЦС, який вказали під час замовлення, чи у відділенні або кур’єра Укрпошти.

Українці скористалися сервісом вже 30+ тисяч разів.

Робимо життя простішим!

Послуги реалізовані Міністерством цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством юстиції України за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA.

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»