• Посилання скопійовано

Держава має продовжити виплати вразливим категоріям ВПО, – Верещук

15 листопада відбулася нарада за участі представників Мінреінтеграції, Мінсоцполітики, Мінфіну, Офісу Омбудсмана та коаліції громадських організацій

Держава має продовжити виплати вразливим категоріям ВПО, – Верещук

Під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук відбулася нарада за участі представників Мінреінтеграції, Мінсоцполітики, Мінфіну, Офісу Омбудсмана та коаліції громадських організацій.

Захід мав на меті узгодити подальшу політику держави щодо підтримки малозахищених осіб з-поміж внутрішніх переселенців.

Ця необхідність зумовлена тим, що з наступного року постановою від 11.07.2023 №709 передбачено припинення виплат на проживання великій кількості ВПО. З огляду на це Віцепрем’єрка порушує питання щодо можливості продовження виплат для найбільш незахищених категорій ВПО.

Учасники наради опрацьовували зауваження та пропозиції до відповідного проєкту постанови Кабміну.

«Ми маємо охопити цілеспрямованою державною підтримкою найбільш вразливих внутрішньо переміщених осіб», – зазначила Ірина Верещук.

За результатами наради Віцепрем’єрка доручила відповідальним відомствам взяти на контроль кінцевий варіант документа. Щоб усі пропозиції, озвучені посадовцями та представниками громадських організацій, були опрацьовані.

Вже наступного тижня всі зацікавлені сторони знову зберуться, щоб спільно обговорити подальші кроки для можливості продовження виплат з метою підтримки малозахищених внутрішніх переселенців.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»