• Посилання скопійовано

В аптеках дозволили проводити профілактичні щеплення

Ліцензійні умови доповнено новим пунктом 18-1, який дозволяє проводити профілактичні щеплення в аптечних закладах за умови дотримання відповідних вимог

В аптеках дозволили проводити профілактичні щеплення

ЛІГА.ЗАКОН розповідає, що уряд постановою від 27.02.2024 №213 вніс зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики. Постанова набере чинності через три місяці з дня її опублікування.

Ліцензійні умови доповнено новим пунктом 18-1, який дозволяє проводити профілактичні щеплення в аптечних закладах за умови дотримання таких вимог:

  1. наявність ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, відкриття медичного кабінету без дотримання вимог пп. 1 п. 12 цих Ліцензійних умов, що діє відповідно до положення про такий кабінет;
  2. наявність ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами;
  3. проходження фармацевтичними працівниками (фармацевтами, фармацевтами клінічними) спеціальних щорічних навчань з питань вакцинації, правил організації і техніки проведення щеплень, а також набуття навичок надання домедичної допомоги при невідкладних станах.

Джерело: ЛІГА:ЗАКОН

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»