• Посилання скопійовано

Пільги на квартири та машини: як мотивуватимуть служити в ЗСУ

Новий Закон про мобілізацію змінює умови її проведення. Зокрема, для військовозобов'язаних запроваджують нові зобов’язання, посилюють покарання для ухилянтів. Але в ньому будуть і заохочення для мобілізованих

Пільги на квартири та машини: як мотивуватимуть служити в ЗСУ

Finance.ua розповідає, що охочі вступити до Збройних сил України матимуть певні пільги на покупку машини та квартири.

Про це заявив речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону.

«Люди, які будуть підписувати контракт, матимуть певні пільги. 50% на квартиру, якщо людина бере квартиру в кредит. Плюс після першого контракту ще 100 тисяч гривень людина може отримувати. Якщо хоче купити машину, то також протягом трьох місяців після підписання контракту можна буде отримати 150 тисяч гривень. Звільняються від виплати пені в деяких випадках – багато таких моментів», – розповів Лазуткін.

Він також наголосив, що про все це можна дізнатись у рекрутингових центрах, – де не вручать повістку, але нададуть необхідну інформацію.

Нагадаємо, 11 квітня Верховна Рада ухвалила у другому читанні закон про мобілізацію, який змінює порядок її проведення. Зокрема, для військовозобов'язаних запроваджують нові зобов’язання, посилюють покарання для ухилянтів і не лише.

У документі також спочатку була норма про демобілізацію військовослужбовців, але її в останній момент звідти забрали. Питання хочуть врегулювати в рамках окремого законопроєкту.

Закон набере чинності через місяць, якщо нардепи його не заблокують або президент не накладе вето. У тексті нового закону передбачаються обмеження в керуванні транспортними засобами для осіб, які ухиляються від мобілізації, а також положення про вилучення авто для потреб армії.

Джерело: FINANCE.UA

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»