• Посилання скопійовано

Літери «У» на навчальних автомобілях більше не буде: постанова КМУ

У Правилах дорожнього руху викладено зображення й опис розпізнавального знака «Навчальний транспортний засіб» замість знака «Учбовий транспортний засіб»

Літери «У» на навчальних автомобілях більше не буде: постанова КМУ

Головний сервісний центр МВС розповідає, що з 4 травня автомобілі, на яких кандидати у водії здійснюють практичну підготовку та складають іспити, позначаються по-новому. На цих транспортних засобах зміниться розпізнавальний знак «У» на «Н». 

Відповідні зміни було внесено до Правил дорожнього руху. А для практичної реалізації цього нововведення Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 27.11.2023 №1128, яка набрала чинності 4 травня.

Термін «Учбовий транспортний засіб» змінюється на «Навчальний транспортний засіб». Відповідно маркування «Н» повинні мати транспортні засоби автошкіл, що призначені для здійснення практичної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації та складання іспитів. А також автомобілі сервісних центрів МВС, на яких кандидати у водії перевіряють практичні навички керування.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші запитання та корисну інформацію черпайте на сайті.

Джерело: Головний сервісний центр МВС України

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»