• Посилання скопійовано

ОСББ зможуть отримати компенсацію за встановлення сонячних електростанцій

За словами Шмигаля, ОСББ можуть отримати компенсацію до 1 млн грн за встановлення сонячних електростанцій та до 2 млн грн - за встановлення теплових насосів для опалення

ОСББ зможуть отримати компенсацію за встановлення сонячних електростанцій

В Україні на постійній основі працює Штаб із підготовки до наступного опалювального сезону. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 10 травня.

«Велику ставку робимо на децентралізацію енергосистеми. Фонд енергоефективності запустив програму “ГрінДІМ”. ОСББ можуть отримати компенсацію до 1 млн грн за встановлення сонячних електростанцій та до 2 млн грн за встановлення теплових насосів для опалення», – зауважив очільник Уряду.

Він додав, що НКРЕКП ухвалило відповідне рішення про те, що нові генеруючі установки приєднуватимуться до електричних мереж за спрощеною процедурою та без сплати ставки за приєднання.

«Розраховуємо, що протягом наступного півріччя зможемо суттєво децентралізувати нашу енергосистему», – підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр зазначив, що ситуація в енергетиці зараз одна з найскладніших. Ремонти мережі та генерації ідуть 24/7.

Як зауважив Глава Уряду, у квітні Україна була вимушена імпортувати електроенергії на третину більше, ніж у березні. За його словами, «Укренерго» постійно залучає допомогу від наших сусідів.

Денис Шмигаль вкотре закликав населення до економії електроенергії, особливо у вечірній час.

Джерело: Урядовий портал

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»