• Посилання скопійовано

З 18 травня запрацює застосунок для військовозобовʼязаних Резерв+: деталі від Міноборони

Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників та резервістів. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня

З 18 травня запрацює застосунок для військовозобовʼязаних Резерв+: деталі від Міноборони

Міноборони на своїй сторінці у facebook повідомляє про те, що запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників та резервістів.

Завтра, 18 травня, набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію. Про сам Закон ми писали ось тут.

 

Що це означає?

Відзавтра всі військовозобов'язані віком 18-60 років протягом 60 днів – до 16 липня включно повинні оновити свої облікові дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності).

Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.

Оновити дані можна будь-яким із зручних для вас способів.

Онлайн – через застосунок Резерв+. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.

Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.

Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

Якщо ви оновлюватимете дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовому квитку.

З 18 червня у застосунку Резерв+ також зʼявиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Як працює застосунок Резерв+, дивіться на нашому ютуб-каналі.

***

Читайте також:

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»