• Посилання скопійовано

Уряд підвищив тариф на електроєнергію для населення

За повідомленням Міненерго, з 1 червня встановлюється єдина фіксована ціна для індивідуальних та колективних побутових споживачів на рівні 4,32 грн/кВт-год. до 30 квітня 2025 року

Уряд підвищив тариф на електроєнергію для населення

Із 1 червня тариф на електроенергію для населення становитиме 4,32 грн за кВт-год.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики у Телеграмі.

«Кабінет Міністрів України на засіданні 31 травня схвалив рішення про продовження дії положення про покладання спеціальних обов'язків (ПСО) на учасників ринку електроенергії, згідно з яким встановлюється єдина фіксована ціна для індивідуальних та колективних побутових споживачів на рівні 4,32 грн/кВт-год. до 30 квітня 2025 року», - йдеться у повідомленні.

Від диференціації тарифу залежно від обсягів споживання, що розглядалося при обрахунках, уряд відмовився.

Для населення, що користується електричним опаленням, в опалювальний сезон тариф становитиме 2,64 грн/кВт-год. при споживанні 2 тис. кВт на місяць та 4,32 грн/кВт-год. - у разі перевищення цього обсягу. У період із 1 червня по 30 вереся такі споживачі платитимуть 4,32 грн/кВт-год. незалежно від обсягів споживання.

«Нічний тариф» (при встановленому відповідному двозонному лічильнику) становитиме 2,16 грн за кВт-год.

Як повідомлялося, за даними опитування групи «Рейтинг», більше половини - 55% - українців з розумінням ставляться до підвищення тарифів з метою забезпечення ремонту зруйнованих об’єктів інфраструктури.

Джерело: УКРІНФОРМ

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»