
У Києві громадський транспорт почне працювати і під час повітряних тривог. Нововведення почнуть діяти з 21 березня.
Як повідомляє РБК-Україна, про це голова Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко написав у Telegram.
За словами Ткаченка, з 21 березня громадський транспорт Києва, як комунальний, так і приватний, працюватиме за новими правилами.
Зокрема, під час повітряної тривоги транспорт зупинятиметься біля укриттів за маршрутом руху. У цей момент пасажири зможуть залишити салон за бажанням.
Потім водії повідомляють про можливість подальшого руху, і після висадки охочих транспорт продовжує рух маршрутом.
"Відповідні зміни будуть внесені до посадових інструкцій водіїв. Це не просто зміна правил – це логічний і необхідний крок до нормального функціонування міста. Київ має рухатися", - написав Ткаченко.
Водночас у КМДА уточнили, у протоколі Ради оборони Києва зазначено, що водій також має право прийняти рішення пройти до укриття на час повітряної тривоги.
Також, за даними КМДА, "Київський метрополітен" поки що працюватиме в тому ж режимі. Рух поїздів наземною частиною метро під час оголошення повітряної тривоги залишатиметься обмеженим.
Рух транспорту у Києві
Нагадаємо, Київ був єдиним містом в Україні, де під час оголошення повітряних тривог зупиняють рух громадського транспорту.
Окрім цього, нещодавно у Києві дозволили рух Південним мостом з лівого на правий берег. Водночас рух з правого на лівий - залишається поки що закритим.
Також ми писали, що у Києві перевірять спецперепустки, видані для пересування вночі. Деякі з них можуть вилучити.