• Посилання скопійовано

Зв’язок без кордонів: прийнято закон для приєднання до єдиного роумінгу з ЄС

Парламент ухвалив законопроєкт №12150 — останній необхідний законодавчий крок для початку переговорів про приєднання до політики Roam like at home

Зв’язок без кордонів: прийнято закон для приєднання до єдиного роумінгу з ЄС

Мінцифри повідомляє, що українці зможуть користуватися тарифами свого оператора й не сплачувати додаткових зборів за мобільний зв’язок та інтернет на території 27 країн ЄС і після завершення воєнного стану. Парламент ухвалив законопроєкт №12150 — останній необхідний законодавчий крок для початку переговорів про приєднання до політики Roam like at home.

Чому це важливо?

  • Українські та європейські оператори зможуть легше обмінюватися послугами та працювати разом.
  • Регулятор НКЕК отримає необхідні повноваження для контролю доступу до мереж та вирішення спорів між операторами.
  • Україна стає ще на крок ближче до повної інтеграції до Єдиного цифрового ринку ЄС.

Після підписання Президентом Єврокомісія оцінить ухвалені закони — і почнемо переговори про приєднання до єдиної роумінгової зони ЄС Roam Like at Home.

Вдячні команді НКЕК за активну роботу над треком. Упевненими кроками продовжуємо разом рухатися до спільного цифрового ринку з ЄС.

Джерело: Мінцифри

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»