• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Влада не планує знижувати акцизи та ПДВ на пальне у 2026 році, – Свириденко

Вилучено з «Моїх новин»

Кешбек на пальне, запроваджений урядом у межах підтримки українців, фінансуватиметься за рахунок діючих видатків; зниження акцизного податку або ПДВ на пальне не планується

Влада не планує знижувати акцизи та ПДВ на пальне у 2026 році, – Свириденко

Кешбек на пальне, запроваджений урядом у межах підтримки українців, фінансуватиметься за рахунок діючих видатків; зниження акцизного податку або ПДВ на пальне не планується.

Про це під час години запитань до уряду повідомила Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми не будемо знижувати ані ПДВ, ані акциз. Я хочу нагадати, що всі податки і збори йдуть в дохідну частину бюджету, з якої фінансується армія. Тому програми, які ми пропонуємо, будуть фінансуватися у межах діючих видатків і тих програм, які є в Міністерстві економіки і в Міністерстві соцполітики», – зазначила Свириденко.

Як повідомлялося, на період до 1 травня уряд поширює програму «Національний кешбек» на купівлю пального на АЗС. Громадяни зможуть отримати від держави 15% кешбеку при купівлі дизельного пального, 10% – бензину, 5% – автогазу. Виплати будуть здійснені на базі програми «Національний кешбек», якою вже користуються 9,4 млн громадян.

***

Читайте також: Стабілізація цін на пальне у 2026 році: у ВРУ пропонують тимчасово скасувати акциз і знизити ПДВ

Джерело: УКРІНФОРМ

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»