• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Уряд затвердив перелік товарів для ліцензування експорту

Вилучено з «Моїх новин»

Оновлено перелік товарів, експорт яких потребує ліцензування, та перелік товарів, щодо яких обмежується експорт

Уряд затвердив перелік товарів для ліцензування експорту

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко надав роз’яснення щодо прийнятої Урядом постанови, щодо оновленого переліку товарів, експорт яких потребує ліцензування, та переліку товарів, щодо яких обмежується експорт. 

Як зазначив Роман Лещенко, ліцензування необхідне для: 

  • пшениці і суміші пшениці та жита (меслин);
  • кукурудзи;
  • м’яса курей свійських;
  • яєць курей свійських;
  • олії соняшникової.

Для отримання ліцензії виробникам необхідно подати до Мінекономіки (tradedefence@me.gov.ua diravka@me.gov.ua) в електронному вигляді:

Запит опрацьовуватимуть не довше, ніж протягом 24 годин. 

Висновок фітосанітарних сертифікатів можна буде отримати в будь-якій установі, де проводять відповідну експертизу.

Нагадуємо, що на час воєнного стану Уряд заборонив експорт:

  • вівса;
  • проса; 
  • гречки; 
  • цукру; 
  • солі; 
  • жита; 
  • великої рогатої худоби;
  • м’яса та субпродуктів із ВРХ.

Стосовно інших товарів експорт відбувається у правому режимі мирного часу.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Урядовий портал

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»