• Посилання скопійовано

Мінагрополітики закликає банки реструктуризувати борги аграріїв

Мінагрополітики разом з Нацбанком, банками та аграрними асоціаціями продовжують напрацювання шляхів вирішення питання реструктуризації кредитної заборгованості аграріям на окупованих і деокупованих територіях

Мінагрополітики закликає банки реструктуризувати борги аграріїв

Міністерство аграрної політики та продовольства України разом з НБУ, банками та аграрними асоціаціями продовжують напрацювання шляхів вирішення питання реструктуризації кредитної заборгованості аграріям на окупованих і деокупованих територіях. 16 травня відбулася чергова нарада за участю представників Мінагрополітики, НБУ, банків та фермерів. 

Як зазначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, фермери, чиї поля тимчасово окуповані, заміновані або розташовані в зоні бойових дій, не мають доходів, щоб сплачувати наявні кредити. Тому їм потрібна допомога, зокрема щодо відстрочення виплат за кредитними заборгованостями. Він звернувся до представників банківського сектору із закликом розглядати кожен випадок індивідуально, відповідно до конкретних обставин. Заступник Міністра висловився за необхідність унормування процесу реструктуризації боргів для постраждалих аграріїв. 

«Українські фермери продовжують робити свій внесок у глобальну продовольчу безпеку. Але їм потрібна підтримка, щоб агропідприємці могли вижити і відновитися після звільнення територій. Ми  закликаємо представників банків підтримати аграріїв у складний період і  розглянути можливість реструктуризації боргів, не застосовувати нарахування  штрафних санкцій та стягнення кредитів з отримувачів чи поручителів», - зазначив Тарас Висоцький.   

У НБУ зазначили, що розробляють рекомендації для банківського сектору щодо лояльних умов реструктуризації кредитної заборгованості. Банки підтвердили готовність допомогти українським агровиробникам і розглянути кожен випадок індивідуально. 

Джерело: Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»