• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Скільки кредитів видано бізнесу за програмою «Доступні кредити 5-7-9% у 2023 році?

Вилучено з «Моїх новин»

З початку 2023 року банки видали бізнесу 24,5 тисячі кредитів за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на загальну суму 93 млрд грн. Від початку дії програми (лютий 2020 року) було видано 77,3 тисячі кредитів на 258,5 млрд грн

Скільки кредитів видано бізнесу за програмою «Доступні кредити 5-7-9% у 2023 році?

Мінекономіки повідомляє, що з початку 2023 року банки видали бізнесу 24,5 тисячі кредитів за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на загальну суму 93 млрд грн. За минулий тиждень доступні кредити отримали 404 підприємці на 2,2 млрд грн. Від початку дії програми (лютий 2020 року) було видано 77,3 тисячі кредитів на 258,5 млрд грн.

Найбільше підприємці взяли антикризових кредитів – 60 млрд грн та на антивоєнні потреби – 54 млрд грн. На рефінансування попередньо отриманих кредитів було видано 28 млрд грн, на поповнення оборотного капіталу – 45,3 млрд грн, на інвестиційні цілі – 21,7 млрд грн. Окрім того, аграрії отримали 36,1 млрд грн кредитних коштів на підтримку своєї діяльності, торговельні компанії взяли 4,8 млрд грн кредитів для поповнення обігових коштів.

Найчастіше кредитуються за програмою підприємства, що працюють у сферах:

  • сільського господарства (50%);
  • оптової та роздрібної торгівлі (26%); 
  • переробної промисловості (15%). 

Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Одеська, Дніпропетровська, Харківська, Київська, Вінницька області та м. Київ.

На сьогодні участь у програмі беруть 45 банків, найбільшу кількість кредитів видали «Приватбанк» (35,4 тис.), «Ощадбанк» (11,6 тис.) та «Райффайзен Банк Аваль» (5,4 тис.).

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»