• Посилання скопійовано

Уряд і надалі буде підтримувати та запускати додаткові стимули для бізнесу, – Шмигаль

Шмигаль наголосив, що активність бізнесу впливає на економічне відновлення та спроможність фінансувати оборону держави. Тому Уряд і надалі підтримуватиме український бізнес

Уряд і надалі буде підтримувати та запускати додаткові стимули для бізнесу, – Шмигаль

Уряд працює над кількома ініціативами, які стосуються розв’язання проблеми необґрунтованих обшуків у підприємців, виїмки документів та арештів майна. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 30 січня.

Він наголосив, що активність бізнесу впливає на економічне відновлення та спроможність фінансувати оборону держави. Тому Уряд і надалі буде підтримувати український бізнес та запускати додаткові стимули для наших підприємців.

«У цьому напрямі маємо важливі рішення РНБО та Президента Володимира Зеленського. Було підписано два укази про створення Всеукраїнської економічної платформи та Ради з питань підприємництва. Це комунікаційні майданчики, які мають посилити взаємодію держави та підприємців, зняти непорозуміння та покращити бізнес-клімат», – зауважив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Уряд так само працює в цьому напрямі. До Верховної Ради подано законопроєкти про перезавантаження Бюро економічної безпеки.

Глава Уряду окремо наголосив, що перед відповідальними відомствами стоїть завдання врегулювати питання граничного рівня прибутків для державних контрактів під час оборонних закупівель: «Це питання треба закрити, аби бізнес міг працювати, розвиватися та інвестувати в захист нашої держави».

Джерело: Урядовий портал

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»