• Посилання скопійовано

Скільки підприємців отримали доступні кредити у 2024 році?

Від початку 2024 року 8 884 підприємця отримали кредити за програмою «Доступні кредити» на загальну суму 35 млрд гривень. 20% кредитів видано бізнесу, що працює в зоні високого воєнного ризику

Скільки підприємців отримали доступні кредити у 2024 році?

Міністерство економіки України розповідає, що від початку 2024 року 8 884 підприємця отримали кредити за програмою «Доступні кредити» на загальну суму 35 млрд гривень. 20% кредитів видано бізнесу, що працює в зоні високого воєнного ризику.

Минулого тижня підприємці отримали 782 доступних кредити на суму 3,7 млрд гривень. Від початку дії програми (лютий 2020 року) було видано 87,8 тисячі кредитів на суму 302 млрд гривень.

З початку 2024 року підприємці взяли найбільше доступних кредитів на поповнення обігових коштів – на 14,3 млрд грн, 7,5 млрд грн кредитів банки видали бізнесу, який працює в зоні високого воєнного ризику, 7 млрд грн – переробним підприємствам, 5,5 млрд грн – на реалізацію інвестиційних проєктів.

Найчастіше кредитуються за програмою підприємства, що працюють у сферах:

  • сільського господарства (47%);
  • оптової та роздрібної торгівлі (25%);
  • переробної промисловості (18%). 

Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Дніпропетровська, Одеська, Київська, Харківська, Вінницька, Полтавська області та м. Київ.

На сьогодні участь у програмі беруть 45 банків, найбільшу кількість кредитів від початку дії програми видали «Приватбанк» (39,8 тис.), «Ощадбанк» (13,5 тис.) та «Райффайзен Банк Аваль» (5,4 тис.).

Джерело: Міністерство економіки України

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»