• Посилання скопійовано

У ВРУ навели переваги майбутнього впровадження економічного бронювання

Дмитро Наталуха наголошує, що бізнес має вирішувати сам, хто з його співробітників є стратегічним. При цьому він вважає, що шлях через постанови — морально та технічно застарів

У ВРУ навели переваги майбутнього впровадження економічного бронювання

Ми вже неодноразово зупинялися  на планах ВРУ реформувати систему бронювання працівників під час мобілізації. Про це ось тут та тут.

Голова Комітету ВРУ з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха на своїй сторінці у Фейсбуці знов нагадав про плани запровадити економічне бронювання. 

"За бронювання спіробітників має відповідати роботодавець. Кого вважає за потрібним забронювати — за того сплачує 20 000 гривень воєнного збору на місяць. Бо коли за бронювання відповідає чиновник, то неодмінно зʼявляться скандали з верблюдами та ставками на спорт", - підкреслив нардеп.

Він зауважив, що українському бізнесу все одно потрібно бронювання, бо він має працювати.

Не буде бізнесу з його податками — не буде за що утримувати наших захисників.

Наталуха підкреслив, що бізнес має вирішувати сам, хто з його співробітників є стратегічним. При цьому він вважає, що шлях через постанови — морально та технічно застарів.

Він впевнений, що стратегічними мають бути не стільки галузі, які визначають чиновники, скільки конкретні працівники, яких визначає роботодавець. 

"Економічне бронювання — це про новий механізм ефективної взаємодії між бізнесом та державою. Та про збереження економіки. Чим довше ми тягнемо з економічним бронюванням, тим більше буде проблем", - підсумував нардеп. 

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»