• Посилання скопійовано

Аграрії із прифронтових територій можуть безоплатно отримати добрива

Реєстрація на отримання допомоги відбудеться у Державному аграрному реєстрі (ДАР), у розділі "Доступні програми". Приймання заявок триватиме з 11 по 25 червня 2024 року або до вичерпання обсягів допомоги

Аграрії із прифронтових територій можуть безоплатно отримати добрива

Мінагрополітики повідомляє, що уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть мінеральні добрива для польових робіт у сезоні 2024 - 2025 рр. для понад 3 300 українських агровиробників із прифронтових та деокупованих областей. 

Через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть загалом 6,6 тисячі тонн добрив. Кожен погоджений учасник зможе отримати до 2 тонн добрива карбамід.

Реєстрація на отримання допомоги відбудеться у Державному аграрному реєстрі (ДАР), у розділі "Доступні програми". Назва програми: "USAID АГРО_карбамід під зернові та олійні в сезоні 2024-25 р. для постраждалих від військових дій областей".

Приймання заявок триватиме з 11 по 25 червня 2024 року або до вичерпання обсягів допомоги. 

Отримати допомогу можуть агровиробники, які:

  • мають в обробітку від 5 до 500 га в Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях (за винятком тимчасово окупованих територій),

  • вирощують зернові або олійні культури,

  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства.

Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 25 гектарів землі (власна та орендована), отримають по одній тонні добрива. Ті, хто обробляє від 25 до 500  га, - по дві тонни. Очікується, що допомогу буде використано для внесення під зернові та олійні культури врожаю 2025 року.

Програма видачі добрив є частиною ширшої діяльності Програми USAID АГРО у межах Ініціативи AGRI-Україна. У грудні 2023 р. – січні 2024 р. Програма USAID АГРО надала мінеральні добрива на весняну посівну для понад 7,680 агровиробників з усієї України. А загалом упродовж 2023 р. - початку 2024 р. через Ініціативу USAID AGRI-Україна Програма USAID АГРО надала добрива понад 14 тисячам українських агровиробників. Ця допомога забезпечила ресурси для польових робіт на площі більше 460 тис. га та дозволила виростити щонайменше 2 млн т зерна.

Джерело: Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»